Обновлено 14 июля 2018№ 31163029
Вакансия в архиве
№ 31163029
13 августа 2018
Работа в Белой Церкви / Вакансии / Продажи / Менеджер по продажам

Менеджер з продажу

Белая Церковь
опыт работы от 1 года, полная занятость, на территории работодателя
По договорённости
Посмотреть описание вакансии

Обязанности:

Якщо Ви готові до виклику зробити єдине українське підприємство, що виготовляє шини, найкращим підприємством не тільки в Україні, а й в Європі, яким буде пишатись кожен українець — приєднуйтесь до нашої команди професіоналів! ПРАТ «РОСАВА» — єдиний в Україні і один з найбільших в країнах СНД шинний виробник оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції складання перспективних та поточних планів відвантаження готової продукції; складання звітності з продажу та відвантаження готової продукції клієнтам щомісячно; контроль відвантаження продукції клієнтам, згідно затверджених планів; оперативний облік щоденного графіка відвантаження готової продукції, залишків нереалізованої продукції

Требования:

Вища освіта (менеджмент); досвід успішних продажів автошин в ТОП-вих шинних компаніях; впевнене знання ПК (Word, Excel, Outlook); знання англійської мови. Відповідальність: зростання якісного (платоспроможного, з ефективним асортиментом) портфоліо клієнтів і зростання продаж в закріпленому сегменті. Якщо ви маєте аналітичний склад розуму, володієте високою націленістю на результат, гарними комунікативними навичками, вмінням працювати в команді, і є відповідальною людиною — МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС.
  • • Высшее образование
  • • Английский язык (разговорный)

Условия:

Постійна зайнятість; офіційне працевлаштування та дотримання гарантій КЗпП України; конкурентоздатна оплата праці; соціальний пакет.

Вакансия в архиве
№ 31163029
13 августа 2018

похожие вакансии

Показать ещё

компания

Росава

Клиент SuperJob с 2012 года
Более 1 000 сотрудников
нет вакансий

контакты

Войдите для просмотра контактов работодателя
Войти