Обновлено 23 декабря 2017№ 30400449
Вакансия в архиве
№ 30400449
30 января
Этой вакансией интересовались сегодня 8 человек
Работа в Белой Церкви / Вакансии / Маркетинг, реклама, PR

Фахівець з методів розширення ринків збуту (експортні ринки)

Белая Церковь
опыт работы от 1 года, полная занятость
По договорённости
Посмотреть описание вакансии

Обязанности:

Здійснювати маркетингові дослідження зовнішнього ринку з метою визначення найбільш перспективних ринків збуту та потенційних споживачів, аналізувати рівень та тенденції попиту на продукцію по головних експортних ринках. Аналізувати цінову, збутову стратегію та методистимулювання збуту, які використовують основні конкуренти, виявляти конкурентні переваги підприємства; Розробляти пропозиції до концепції цінової стратегії на експортних ринках, включаючи систему знижок в рамках програм зі стимулювання збуту; Розробляти заходи щодо активізації попиту та стимулювання збуту, визначати бюджет на просування товарів на ринок; Брати участь у підготовці компанії до участі у ярмарках, виставках із рекламуванняі реалізації продукції, що випускається; Розробляти пропозиції щодо асортиментної політики підприємства з урахуванням особливостей різних ринків збуту. Аналіз та систематизація отриманих результатів маркетингових досліджень (збір та обробка статистичних даних), робота з базами даних, підготовка аналітичних звітів.

Требования:

Вимоги до посади фахівця з методів розширення ринків збуту (експортні ринки): Вища освіта (маркетинг, економіка); Досвід ведення самостійних проектів; Знання методів кількісного і якісного маркетингових досліджень, розуміння і застосування інструментів marketing mix; Досвідчений користувач: Excel, Power Point, Access, досвід роботи з великими базами даних; Англійська мова - вільне володіння (письмовий, усний), знання інших іноземних мов буде великою перевагою; Бажано досвід в запуску нових продуктів (брендів) на зовнішні ринки та роботи з експортними ринками і комплексний їх аналіз; Особисті якості: аналітичний склад розуму, уміння грамотно викладати свої думки в усній і письмовій формі, само організованість, орієнтація на результат, відповідальність. Якщо ви маєте аналітичний склад розуму, володієте високою націленістю на результат, гарними комунікативними навичками, вмінням працювати в команді, і є відповідальною людиною – МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС.
  • • Высшее образование
  • • Английский язык (cвободное владение)

Условия:

Якщо Ви готові до виклику зробити єдине українське підприємство, що виготовляє шини, найкращим підприємством не тільки в Україні, а й в Європі, яким буде пишатись кожен українець - приєднуйтесь до нашої команди професіоналів! ПРАТ «РОСАВА» — єдиний в Україні і один з найбільших в країнах СНД шинний виробник оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції фахівця з методів розширення ринків збуту (експортні ринки).

Вакансия в архиве
№ 30400449
30 января
Этой вакансией интересовались сегодня 8 человек

компания

Росава

Клиент SuperJob с 2012 года
Более 1 000 сотрудников
нет вакансий

контакты

Войдите для просмотра контактов работодателя
Войти